REKLAMA

Konferencja w Astorii o problemach Kół Gospodyń Wiejskich [Zdjęcia]

Przewodnicząca Powiatowej Rady Kół Gospodyń Wiejskich, Justyna Rupniewska, zwołała we wtorek w koneckiej Astorii specjalną konferencję poświęconą podstawowym zagadnieniom związanym z działalnością Kół Gospodyń Wiejskich z całego powiatu koneckiego. 

REKLAMA

REKLAMA

W ostatni wtorek w sali bankietowej ,,Astoria” odbywała się konferencja Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi Anny Gembickiej, dotycząca bieżących problemów Kół Gospodyń Wiejskich. Jej organizatorką była przewodnicząca Powiatowej Rady KGW Justyna Rupniewska. Rozmawiano głównie o finansowaniu  i wsparciu dla tych jednostek oraz ich zamiarach na przyszłość. Na tę okoliczność oprócz samych zainteresowanych członkiń KGW, zjawili się:  Natalia Latocha z-ca dyrektora Departamentu Oświaty i Polityki Społecznej MRIRW, Krzysztof Lipiec poseł na Sejm RP, starosta konecki Grzegorz Piec, Jarosław Staciwa członek zarządu oraz radne Danuta Leśniewicz i Ewa Samson.

Spotkaniu towarzyszyły miłe okoliczności, albowiem kalendarzowo imieniny obchodziła minister Anna Gębicka, dzień wcześniej poseł Krzysztof Lipiec, w związku z tym pamiętano o kwiatach i życzeniach okolicznościowych.

Zdjęcia:

REKLAMA

2 thoughts on “Konferencja w Astorii o problemach Kół Gospodyń Wiejskich [Zdjęcia]

  1. miejscowy pisze:

    No..to się odbyło..jak to Pietrzak głosił w kabaretach…klata rąsia bużka gożdzik…towarzystwo adoracji własnych interesów postanowiło się wspierać za nasze pieniądze w przyszlych jakichkolwiek wyborach.Lipiec, pani od pierogów i starosta bez własnego zdania…ciekawe ciekawe..powodzenia Konecczanie

  2. Joisse pisze:

    Na jaki temat starosta nie ma swojego zdania? Może jakieś konkrety? To interesujące.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *