Konie przegrywają po rzutach karnych

Za nami kolejny mecz KSSPR Końskie w grupie D I Ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn. Zawodnicy trenerów Arkadiusza Bąka i Mirosława Curyło tym razem doznali porażki, ale dopiero po rzutach karnych, a zatem zdobyli oni jeden punkt.

Zdjęcie poglądowe.

W sobotnie popołudnie konecczanie grali na wyjeździe z SMS ZPRP II Kielce, które w tabeli rozgrywek znajdowało się na szóstej pozycji, czyli o trzy oczka niżej niż KSSPR. Mecz był jednak bardzo wyrównany, pierwszą połowę SMS wygrał nieznacznie, w drugiej to „Konie” były lepsze jedną bramką. Doszło więc do rzutów karnych, które niestety lepiej wykonywali gospodarze. Tym samym KSSPR do Końskich wraca z jednym punktem.

SMS ZPRP II Kielce – KSSPR Końskie 39:38 (19:18 – I połowa, 15:16 – II połowa, SMS lepsze w rzutach karnych)

Za tydzień koneccy szczypiorniści pauzują, a w sobotę 5 listopada podejmą u siebie SPR Wisłę Sandomierz. Już dziś zapraszamy do kibicowania.

6 thoughts on “Konie przegrywają po rzutach karnych

1. Ecik pisze:

Co powie radosny bębnista Pan Prezes kibicom ,po przegranej młodzieżą.

2. Talia pisze:

Za ten brutalny faul Biegaja należała się porażka.

3. konik pisze:

Panie redaktorze czy TKN mógł by podawać wyniki grup młodzieżowych KSSPR-u.

4. konik pisze:

Czy ktoś odpowiedzialny niezależny finansowo, czasowy , znający na problematyce koneckiej piłce ręcznej podjął by się poprowadzenie klubu.

5. Koniu pisze:

Widocznie są tak znakomite wyniki grup młodzieżowych . TVP PiS czyli podajemy tylko dobre wyniki . Złych nie podajemy w ogóle …hehe