REKLAMA

‚Konie’ zagrają z AZS AWF Białą Podlaską przy pustych trybunach

W najbliższą sobotę o godzinie 18 w hali przy ulicy Stoińskiego szczypiorniści z KSSPR Końskie w ramach rozgrywek I ligi mężczyzn, grupy C podejmą AZS AWF Białą Podlaską. Mamy jednak złą wiadomość dla wszystkich kibiców, którzy śledzą spotkania koneckich zawodników na żywo – mecz zostanie rozegrany przy pustych trybunach ze względu na odwołanie imprez masowych w całym kraju. Klub stara się o udostępnienie relacji wideo „na żywo” z tego spotkania. 

REKLAMA

Mecz zapowiada się na wyrównane starcie, ponieważ obie drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli wyników. Konecczanie zajmują 6. miejsce, natomiast ich rywale z Białej Podlaskiej są tylko o jeden szczebel wyżej. Najlepszym strzelcem drużyny z Końskich jest Przemysław Matyjasik, który w dwunastu meczach zdobył 82 bramki i zajmuje 7. miejsce w klasyfikacji. Z kolei najefektywniejszym rzucającym gości jest zajmujący 5. miejsce w tabeli strzelców Marcin Stefaniec. Ma on na swoim koncie 96 celnych rzutów w piętnastu meczach.

REKLAMA

W związku ze zmniejszeniem ryzyka rozprzestrzenienia się koronawirusa dalsze spotkania niestety będą odbywać się bez udziału kibiców. Oficjalne stanowisko w tej sprawie zajął Związek Piłki Ręcznej w Polsce:

„W związku z decyzją władz Rzeczypospolitej Polskiej w sprawie organizacji meczów ligowych i imprez masowych, informujemy o decyzji Związku Piłki Ręcznej w Polsce o dalszym prowadzeniu rozgrywek piłki ręcznej bez udziału publiczności, która obowiązuje do odwołania.

Niemniej jednak koneckim szczypiornistom życzymy powodzenia, a kibiców zachęcamy do trzymania kciuków za drużynę w swoim domu. Mamy nadzieję, że sytuacja zostanie szybko opanowana i miłośnicy piłki ręcznej będą mogli szybko powrócić na trybuny. Wiadomo też, że klub stara się zorganizować relację wideo „na żywo” z tego starcia. Jeżeli dojdzie ona do skutku z pewnością Was poinformujemy.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *