REKLAMA

Koniec gry w A Klasie! Dobry finisz Tęczy Gowarczów

Za nami ostatnia kolejka rundy jesiennej w piłkarskiej świętokrzyskiej A Klasie w sezonie 2020/2021. Zdecydowanie najlepiej z naszych drużyn w ostatnich miesiącach radziła sobie ekipa Radiator$ Stąporków. Niestety w ostatnim meczu stąporkowianie odnotowali pierwszą w sezonie porażkę. Dobry wynik na koniec zaliczyła Tęcza Gowarczów, a KS Smyków kończy rundę na dnie tabeli. 

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe.

Tęcza Gowarczów w ostatniej kolejce sprawiła ogromną niespodziankę i pokonała Polonię Białogon Kielce. Trzy punkty pozwoliły gowarczowianom nieco awansować i ostatecznie na koniec jesieni zespół ten melduje się na 8 pozycji w tabeli z 15 punktami na koncie. Dodajmy, że ekipa trenera Skowrona ma do rozegrania jeszcze jedno zaległe spotkanie z MSS Klonówką Masłów.

Tęcza Gowarczów – Polonia Białogon Kielce 3:0 (3:0)
Gole: Hubert Cieślik, Grzegorz Gałązka – 2

REKLAMA

Klub Sportowy ze Smykowa kończy jesienne rozgrywki na ostatnim, 14 miejscu w tabeli z 6 punktami na koncie i stratą 4 oczek do bezpiecznego miejsca. Beniaminek rozgrywek dostał jesienią srogą lekcję futbolu, ale z meczu na mecz gra zespołu wyglądała coraz lepiej i można się spodziewać, że na wiosnę smykowianie powalczą o utrzymanie w A Klasie. W ostatniej kolejce okazali się minimalnie gorsi od Granatu Borki.

Granat Borki – KS Smyków 3:2 (2:0)
Gole dla Smykowa: Michał Staciwa, Bartosz Majchrzak

Radiator$ Stąporków grali jesienią znakomicie. Aż do ostatniego meczu zespół ten nie odniósł porażki. Ostatecznie po jedynym przegranym meczu w mijający weekend stąporkowianie zajmują drugie miejsce w tabeli A Klasy z 28 punktami na koncie, mając 3 oczka straty do lidera.

Gród Ćmińsk – Radiator$ Stąporków 2:1
Gol dla Radiator$: Kamil Kowalczyk

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *