REKLAMA

Koniec sezonu w A i B Klasie. Jak wypadły nasze drużyny? [zdjęcia]

Za nami sezon 2017/2018 w piłkarskich świętokrzyskich klasach A oraz B. Najlepiej spośród naszych zespołów w tych ligach wypadła Tęcza Gowarczów. 

REKLAMA

Zdjęcie z meczu Radiator$ Stąporków – ŁKS Łopuszno

Gowarczowianie, którzy w poprzednich sezonach bili się o utrzymanie tym razem byli bliscy nawet awansu do wyższych rozgrywek. Jeszcze na dwie kolejki przed końcem cel ten wydawał się być realny, ale podopieczni Pawła Skowrona zaczęli gubić punkty. W ostatniej kolejce Tęcza odniosła porażkę i ostatecznie zakończyła rozgrywki na drugim miejscu w A Klasie.

Victoria Mniów – Tęcza Gowarczów 6:3
Gole dla Tęczy: Grzegorz Gałązka – 2; Mateusz Cieślik.
Tęcza: 
Łukasz Ryszkiewicz — Bartłomiej Sidor, Jakub Ziębaczewski, Mateusz Arcab, Piotr Pielarz, Grzegorz Gałązka, Hubert Cieślik , Mateusz Cieślik, Daniel Feliński (René Hladik), Marcin Cieślik (Marcin Stolarczyk), Mateusz Więckowski.

REKLAMA

W tych samych rozgrywkach występują też Radiator$ Stąporków. Zespół ten przed rokiem powinien spaść z rozgrywek, ale po reformie ligi zachował swoje miejsce. Tym razem podopieczni Sławomira Jedynaka znaleźli się tuż ponad strefą spadkową, na dziesiątej pozycji w A Klasie. W ostatnim meczu stąporkowianie zremisowali z ŁKS Łopuszno.

Radiator$ Stąporków – ŁKS Łopuszno 1:1
Gol dla Radiator$: Arkadiusz Karpiński
Radiator$: Mateusz Żak — Paweł Mendygrał, Konrad Majos, Tomasz Kapusta (Piotr Połeć), Paweł Łuczyński (Piotr Bernat), Kordian Żak, Dariusz Kucbart (Michał Małecki), Adrian Kurdziuk (Karol Płatek), Kamil Kowalczyk, Piotr Skowron (Michał Włudarczyk), Arkadiusz Karpiński .

W Klasie B przez cały sezon dzielnie o jak najlepszą pozycję starały się walczyć KS Kamienna Wola oraz KS Smyków. Drużynom tym udało się uniknąć ostatniego miejsca w tabeli, ale ostatecznie smykowianie uplasowali się na przedostatniej pozycji z dorobkiem 10 punktów, a Kamionka na trzeciej od końca zdobywając 17 oczek. W ostatniej kolejce oba zespoły doznały porażek.

Ekstremalni Strawczynek – KS Kamienna Wola 5:3
Gole dla Kamionki: Dariusz Janik – 2, Łukasz Kowal

Skała Tumlin – KS Smyków 2:0

Zdjęcia (Radiator$ Stąporków – ŁKS Łopuszno):

REKLAMA

One thought on “Koniec sezonu w A i B Klasie. Jak wypadły nasze drużyny? [zdjęcia]

  1. Pingback: Drużyny z powiatu koneckie w juniorskich ligach | TKN24

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *