REKLAMA

Końskie: Chciał zabić kobietę z firmy pożyczkowej?!

Do dramatycznych scen doszło w piątek w Końskich. 69-letni mężczyzna prawdopodobnie próbował zabić kobietę, która przyszła do niego po ratę kredytu. Atakował ją kuchennym nożem i kluczem francuskim. 

REKLAMA

Sytuacja miała miejsce w piątek około godziny 15.00 w Końskich. –„Do mieszkania 69-latka przyszła 51-letnia pracownica jednej z firm udzielających pożyczki. Miała ona odebrać od niego ostatnią ratę kredytu w kwocie kilkudziesięciu złotych. W trakcie rozmowy napastnik sprowokował szarpaninę,  mężczyzna złapał nóż kuchenny i ugodził 51-latkę w okolice żeber. Kobieta próbowała uwolnić się z uścisku, zaczęła uciekać, odrzuciła nóż napastnika, ale mężczyzna złapał klucz francuski i zadał jej kilka ciosów w głowę.” – relacjonuje dramatyczne zdarzenie młodszy aspirant Tomasz Kruszyna z Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

REKLAMA

Krzyki i wołanie o pomoc usłyszał sąsiad 69-latka. Zawiadomił on służby. Na miejsce od razu udała się policja i karetka pogotowia. Okazało się, że mężczyzna był po spożyciu alkoholu, policjanci ujęli go, a sąd na wniosek prokuratora od razu zdecydował o trzymiesięcznym areszcie.

51-latka trafiła do szpitala z raną kłutą w okolicach żeber, ranami tłuczonymi głowy i raną ciętą dłoni. Jej życiu na ten moment nie zagraża niebezpieczeństwo. O losach 69-latka zadecyduje sąd.

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *