REKLAMA

Końskie: Dom Kultury zaprasza na filmy dzieci i dorosłych! [wideo]

Podwieczorki filmowe dla dzieci i całych rodzin w każdą niedzielę chce organizować konecki Dom Kultury. Start już dzisiaj o godzinie 16:00. W środy seanse dla dorosłych. 

REKLAMA

„Zapraszamy do kina Domu Kultury. Kino to może słowo na wyrost, ale Dom Kultury istnieje naprawdę i naprawdę od wielu miesięcy, a nawet lat gramy seanse, które mieszczą się w sali w Egipcjance. Postanowiliśmy po takim małym sukcesie, który miał miejsce w ferie w lutym tego roku, że przystąpimy do takiego małego projekciku i spróbujemy robić coś takiego jak dawniej w kinie Pegaz, gdzie były poranki o godzinie 11:00, a my będziemy robić podwieczorki dla dzieci o godzinie 16:00.”  – opowiada nam Krzysztof Kowalski z Miejsko-Gminnego Domu Kultury w Końskich.

Niedzielne seanse o godzinie 16:00 nazwano „Najmniejszym Kinem Świata”. Z kolei w każdą środę o godzinie 18:00 na film zaprasza „Kino Egipcjanka”. –„Serdecznie wszystkich zapraszamy na seanse popołudniowe, wieczorne. Będzie ciemno, będzie atmosfera. Mamy mocny rzutnik, mamy mocne nagłośnienie. Ponieważ mamy taką licencję, która uniemożliwia nam robienie plakatów i reklamy zewnętrznej to spotykamy się o 16:00 i wspólnie układamy program bieżący naszego małego kina. Będą to zestawy bajek, filmy, animacje. A w środę od dawna spotykamy się z grupą dorosłych i tu już gramy prawdziwe dorosłe kino.” – opowiada Kowalski.

REKLAMA

Zarówno niedzielnym projekcjom dla dzieci i całych rodzin, jak i środowym dla dorosłych w Domu Kultury towarzyszyć będą profesjonalne zapowiedzi filmowe, a często również dyskusje. Dobra atmosfera i świetna zabawa są gwarantowane!

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *