REKLAMA

Końskie: Dom Kultury zaprasza na wakacyjne zajęcia

Podobnie jak w latach poprzednich Miejsko-Gminny Dom Kultury w Końskich organizuje zajęcia wakacyjne dla najmłodszych. Z uwagi na sytuację epidemiczną w obecnym roku grupy będą mniejsze. Zapisy ruszają w poniedziałek 29 czerwca. 

REKLAMA

MGDK w Końskich organizuje w dniach 6 -17 lipca „Wakacyjny klub dziecka 2020”. W bezpłatnych zajęciach mogą brać udział dzieci w wieku 7-13 lat –„Z uwagi na panujące warunki epidemii COVID -19  zmuszeni jesteśmy do zachowania odpowiednich procedur bezpieczeństwa. W związku z tym przewidujemy zorganizowanie dwóch turnusów z ograniczoną ilością uczestników” – mówi nam Piotr Salata, dyrektor Domu Kultury w Końskich.

REKLAMA

W każdym z turnusów może wziąć udział maksymalnie 15 osób (3 grupy 5 osobowe). I turnus (6-10 lipca), II turnus (13-17 lipca). Zapisy na zajęcia ruszają od poniedziałku 29 czerwca. Trzeba dokonać ich osobiście w siedzibie Miejsko-Gminnego Domu Kultury w Końskich przy ul.Mieszka I-go 4, tel.41 372 24 78. O udziale w WKD decyduje kolejność zgłoszeń. Przy zgłaszaniu udziału w zajęciach konieczne będzie wypełnienie stosownego oświadczenia i podpisanie go przez rodzica lub prawnego opiekuna dziecka.

Regulamin i oświadczenia dostępne są na www.dkkonskie.pl w zakładce ogłoszenia.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *