REKLAMA

Końskie: Grupa ‚Konecki Motopiknik’ grała z WOŚP! [zdjęcia]

W dniu tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w godzinach 15-18 odbył się Spot TKN grupy Konecki Motopiknik. Wszystko po to, aby przyłączyć się do akcji i wesprzeć potrzebujące dzieci. Na wydarzeniu obecni byli wolontariusze WOŚP z puszką, do której przybyli mogli wrzucać dowolne datki.

REKLAMA

Frekwencja na spocie była duża, zgromadzeni chętnie wspomagali szczytny cel. Warto także przypomnieć, że tym razem wydarzenie nie było skierowane wyłącznie do fanów motoryzacji, ale do wszystkich ludzi. –„Powinniśmy połączyć nasze siły, ponieważ wspólnie mamy możliwość dokonania czegoś niezwykłego – możemy bezinteresownie wspomóc piękną inicjatywę” – pisze na facebookowej stronie wydarzenia jeden z organizatorów, Kamil Szlęzak.

Organizatorzy pragną podziękować Golden BOYZ, Illegal Night Kielce, Underground Crew, Fotografia – Bartłomiej Gągolewski, koneckim wolontariuszom oraz wszystkim, którzy zjawili się na spocie. Na miejscu pojawili się wolontariusze WOŚP: Adam Cholewiński i Aleksander Plech.

REKLAMA

Wydarzenie grupy Konecki Motopiknik było jednym z czynników sukcesu sztabu WOŚP w Końskich, który ustanowił w tym roku rekordowy wynik 85 tysięcy 653 złote i 64 grosze oraz 128 euro i 80 centów.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *