REKLAMA

Końskie: Konsultacje społeczne przedłużone. Weź w nich udział już dziś!

Trwają konsultacje społeczne projektu „Strategii Rozwoju Miasta i Gminy Końskie do 2032 roku”. Urząd Miasta i Gminy w Końskich przedłuża ich termin do piątku 9 kwietnia. Strategię znajdziecie TUTAJ. Z kolei informacje jak złożyć swoje uwagi oraz odpowiedni formularz TUTAJ.

REKLAMA

„Zależy nam, aby Mieszkańcy skorzystali z szansy i okazji wypowiedzenia się odnośnie zagadnień, mających wpływ na wybór przyszłościowych kierunków rozwoju Gminy Końskie. Chcielibyśmy, aby dokumenty strategiczne, w tym przedmiotowa „Strategia” były naszym wspólnym dziełem, w którym każdy z nas ma swój udział i w którym odnajduje swoje potrzeby. W związku z czym przedłużamy termin konsultacji do dnia 9 kwietnia bieżącego roku. Zwracamy się zatem do Państwa z prośbą o zapoznanie się z przedmiotowym dokumentem i zgłaszanie uwag, wypełniając formularz” – apeluje burmistrz miasta i gminy Końskie Krzysztof Obratański.

REKLAMA

O konsultacjach społecznych szeroko informowaliśmy TUTAJ.

Wypełniony formularz można składać w Punkcie Obsługi Interesanta Urzędu Miasta i Gminy Końskie przy ulicy Partyzantów 1, bądź przesłać pod adres e-mail: [email protected] lub [email protected] do piątku 9 kwietnia.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *