REKLAMA

Końskie: Mieszkańcy mogą wyrazić swoje opinie o centrum podczas specjalnego spaceru [wideo]

Urząd Miasta i Gminy w Końskich zaprasza wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w najbliższą sobotę 26 listopada w spacerze diagnostycznym. Celem jest zebranie opinii i uwag odnośnie przestrzeni miasta. 

REKLAMA

Poniżej informacja przekazana mediom przez Urząd Miasta i Gminy w Końskich:

REKLAMA

Zapraszamy na sobotni SPACER DIAGNOSTYCZNY po centrum Końskich w ramach prac nad gminnym programem rewitalizacji.

Chcemy poznać Państwa perspektywę, potrzeby, pomysły, ulubione miejsca – nowa edycja Gminnego Programu Rewitalizacji Końskich umożliwi realizację nowych zadań w przestrzeni miasta.

Zbieramy się w najbliższą sobotę, 26 listopada, o godzinie 12:30 przy Targowicy Miejskiej koło Rossmana (ul. Dolna). Spacer potrwa około godziny, obejdziemy centrum i porozmawiamy o potencjałach zmian, o problemach, które utrudniają codzienne funkcjonowanie. Spacer diagnostyczny poprowadzą eksperci w zakresie rewitalizacji – będzie to też okazja wyjaśnić, na czym ona polega i jakie zmiany będzie można wprowadzić za jej pomocą.

Liczymy na Państwa obecność!

Za tydzień zaprosimy na spacery po kolejnych obszarach objętych rewitalizacją – Sielpi WIelkiej i Starej Kuźnicy.

REKLAMA

7 thoughts on “Końskie: Mieszkańcy mogą wyrazić swoje opinie o centrum podczas specjalnego spaceru [wideo]

 1. Przemyślenia pisze:

  Nie rozumiem, podjęto decyzję, zrealizowano projekt i dopiero teraz będą konsultacje z mieszkańcami i przedsiębiorcami? Jak mówiono że od 20lat odchodzi się od betonozy, to nikt nie chciał słuchać, bo taki ładny projekt wybraliśmy. W projekcie były toalety przy domu rzemiosła i rondo koło sądu, jakoś tego nie widać, za to jest sucha studnia i kilkadziesiąt ławek na których będzie się można opalać w lato. Moglo być tak ładnie a wyszło jak zwykle.

 2. Kon pisze:

  Kto wyrazi swoją opinie , podlegli bezpośrednio burmistrzowi oni ze strachu maja pełne majty , jak za komuny myślą inaczej robią co im każą .To wielka farsa te pseudo spotkania przychodzą znajomi króliczka .

 3. gosc pisze:

  A widzieliście jakie są płyty chodnikowe na Piłsudskiego?
  Od Odrowąża do Warszawskiej są mniejsze płyty chodnikowe, a od Warszawskiej aż do ronda duże płyty chodnikowe.
  Nawet tego nie potrafią dopilnować aby były jednakowe. Wstyd.

 4. emka pisze:

  Sporo na tym forum krytykantów! Nie podoba się niektórym, że rynek został „zabetenowany”, że wycięto zieleń. Szkoda, że nie dostrzegają, że rynek powinien być wyeksponowany, widoczny, a nie zarośnięty krzakami przez co nie było widać dobrze pomnika ale też kościoła. Widziałam różne rynki w różnych miastach i właśnie tak są urządzone – trudno, aby na środku rynku rosły jakieś duże rozłożyste drzewa… Oprócz tych … betonów dokonano u nas sporo nasadzeń, także nowych drzew i różnej innej zieleni . Ludzie, dlaczego wam ciągle jest nie tak – a to nic nie robią, a to źle robią…

 5. Konecczanka pisze:

  Wyrazimy swoją opinię podczas wyborów skoro dopiero teraz „chce się” nas niby słuchać.
  Oby wówczas głosów rozsądku nie zabrakło.

 6. Konserwator pisze:

  Pole sobie powinien wybetonować !!!

 7. xyz pisze:

  do emka: Jak pani nie widziała wcześniej pomnika i kościoła to wyraźny sygnał ,że trzeba się udać do okulisty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *