REKLAMA

Końskie: Na nowym rynku będzie jarmark! Poszukiwani wystawcy!

Nowy rynek przywita się z mieszkańcami Końskich bożonarodzeniowym jarmarkiem. To zupełnie nowa inicjatywa w naszym regionie. Ma być smacznie, ma być radośnie, ma być wiele rękodzieła do kupienia. Obecnie Urząd Miasta i Gminy w Końskich szuka wystawców, którzy mogliby przez kilka dni prezentować swoje wyroby w specjalnych kramach. Zgłoszenia tel. 668 583 886. 

REKLAMA

REKLAMA

Konecki Jarmark Bożonarodzeniowy odbędzie się w dniach od 5 do 12 grudnia, a kramy będą czynne między 15:00 a 20:00. Wszystko odbędzie się na nowym (obecnie jeszcze dopieszczanym) koneckim rynku, tuż obok Kolegiaty św. Mikołaja. Wydarzenie rozpocznie wizyta Świętego Mikołaja, który oficjalnie rozświetli konecką choinkę. Świąteczne drzewko zmieni miejsce swojej rezydencji po wielu latach dumnego stania przy Urzędzie Miasta, między pałacowymi skrzydłami.

W trakcie jarmarku organizatorzy przewidują też atrakcje dodatkowe – na miejscu działać ma karuzela, organizowane będą też różne animacje i atrakcje dla dzieci. Zapowiada się naprawdę ciekawe wydarzenie!

Jak wystawić się podczas jarmarku? O tym na grafice poniżej:

REKLAMA

6 thoughts on “Końskie: Na nowym rynku będzie jarmark! Poszukiwani wystawcy!

 1. gość pisze:

  Bardzo ciekawe. Miasto oszczędza na oświetleniu miasta w nocy, żeby oświetlać skwerek i jarmark, a mieszkańcy miasta w nocy żeby dojść do auta na parking muszą z latarkami chodzić. Naprawdę dobra zmiana.

 2. nagyc pisze:

  zapłacimy w wybory samorządowe

 3. Kon pisze:

  Po 500 zł dla każdego na zakupy na tym jarmarku.

 4. Agata pisze:

  Niech jeszcze Obratanski postawi wieże widokową z widokiem na Sieroslawice.

 5. Konecczanka pisze:

  Niezauważalnie parkometry zadziałają:)

 6. Ferdek pisze:

  Kramy z Kół Gospodyń Wiejskich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *