REKLAMA

Końskie: Pijana kobieta urwała koło. Omal nie staranowała przechodniów

Dziś około godziny 11:20 na ulicy Sportowej w Końskich miało miejsce nietypowe zdarzenie drogowe, którego sprawcą była nietrzeźwa kobieta. Jadąc swoim oplem wjechała w krawężnik i urwała koło. Z informacji przekazanej nam przez przechodniów wynika, że niewiele brakowało a kierująca staranowałaby spacerowiczów. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a postępowanie w tej sprawie prowadzi konecka policja.

REKLAMA

– „46 -letnia kierująca pojazdem marki Opel jadąc ulicą sportową najechała na krawężnik i urwała koło w pojeździe. Jak się okazało w jej organizmie były ponad 2 promile alkoholu” – informuje starszy sierżant Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich

REKLAMA

O całej sprawie poinformował nas jeden z mieszkańców miasta. Według jego relacji chodnikiem, na który wjechała kierująca chwilę wcześniej spacerowali trzej mężczyźni. Jak mówi mieszkaniec niewiele brakowało by opel uderzył prosto w nich.

W wyniku zdarzenia na szczęście nikt nie ucierpiał. Postepowanie w tej sprawie prowadzi KPP Końskie.

REKLAMA

3 thoughts on “Końskie: Pijana kobieta urwała koło. Omal nie staranowała przechodniów

  1. Tak jeżdżą … kobiety! Ponad 2 promile alkoholu! To wstyd, że kobieta potrafi się tak upić i wsiada za kierownicę. Niestety sama często obserwuję także, jak prowadzą rozmowy przez telefon w czasie jazdy oraz nie ustępują pierwszeństwa tym, którzy oczekują przed przejściem dla pieszych. Jestem kobietą, ale jestem oburzona taką lekkomyślnością niektórych kobiet za kierownicą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *