REKLAMA

Końskie: Pijany spowodował wypadek na ulicy Partyzantów

W Końskich w piątek wieczorem na ulicy Partyzantów doszło do kolizji z udziałem nietrzeźwego kierującego. Pijany kierowca mający blisko 1,9 promila alkoholu uderzył w tył poprzedzającego go pojazdu, a ten wjechał w kolejne auto. 

REKLAMA

Zdjęcie Poglądowe.

W piątek w godzinach wieczornych doszło do kolizji na ulicy Partyzantów w Końskich, w którym to pijany kierowca kierujący pojazdem nissan przez niezachowanie bezpieczniej odległości od poprzedzającego go pojazdu marki honda uderzył w jego. Uderzony samochód został wepchnięty na tył poprzedzającego pojazdu marki vw touran. W zdarzeniu  nikt nie doznał poważnych obrażeń  i nie było osób poszkodowanych – „Z naszych wstępnych ustaleń wynika, ze wczoraj w Końskich na ul. Partyzantów, kierujący pojazdem nissan 63-letni mieszkaniec gminy Końskie, w którego organizmie było blisko 1,9 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, nie zachował bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego i uderzył w tył pojazdu honda, a ten z kolei został wepchnięty w tył poprzedzającego go pojazdu vw touran. W zdarzeniu nie było osób poszkodowanych. Postępowanie prowadzi KPP Końskie” – relacjonuje nam st. sierż. Marta Przygodzka, oficer prasowy KPP Końskie.

REKLAMA
REKLAMA

One thought on “Końskie: Pijany spowodował wypadek na ulicy Partyzantów

  1. To efekt zamknięcia cmentarzy na weekend +poniedziałek.Koleś sobie siedział,spijał z sąsiadem flaszeczkę a tu żona mówi ,,władza zamknęła cmentarze od jutra,zbieraj się stary bo trzeba na gwałt na cmentarz jechać”.No i stało się.Wina Morawieckiego,tak jak kiedyś była wina Tuska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *