REKLAMA

Końskie: Są pieniądze na sport i kulturę

Jak każdego roku samorząd gminy Końskie zaprasza stowarzyszenia i inne podmioty do składania wniosków o dotacje na rzecz działań związanych ze sportem, kulturą, czy wychowaniem. 

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe.

Wnioski można składać w kilku różnych dziedzinach:

  • Prowadzenie szkolenia dzieci i młodzieży oraz organizacja i uczestnictwo we współzawodnictwie sportowym – gmina przeznacza 302 tysiące złotych na ten cel. 
  • Organizacja ogólnodostępnych imprez sportowych i rekreacyjnych – gmina przeznacza 18 tysięcy złotych na ten cel.
  • Organizacja różnorodnych działań kulturalnych, w tym organizacja znaczących przedsięwzięć artystycznych i wydarzeń kulturalnych na terenie gminy Końskie – gmina przeznacza 20 tysięcy złotych na ten cel. 
  • Realizacja projektów z zakresu edukacji kulturalnej, ze szczególnym uwzględnieniem programów skierowanych do dzieci i młodzieży – gmina przeznacza 10 tysięcy złotych. 
  • Organizacja letniego wypoczynku dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Końskie w formie wyjazdowej – gmina przeznacza 20 tysięcy złotych na ten cel. 
  • Prowadzenie działań edukacyjnych na rzecz zapobiegania chorobom cywilizacyjnym, w szczególności nowotworom – gmina przeznacza 3 tysiące złotych na ten cel. 

Oferty należy składać do 24 stycznia do godziny 15:30. Szczegóły dotyczące wymogów oraz druki wniosków znajdziecie Państwo na urzędowej stronie – TUTAJ.

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *