REKLAMA

Końskie: Są środki na realizację zadań sportowych

Kluby sportowe i inne organizacje zajmujące się sportem mogą zgłaszać swoje aplikacje do gminy Końskie na dotację dotyczącą realizacji zadań w zakresie rozwoju sportu w 2022 roku. W sumie gmina chce przeznaczyć na ten cel 400 tysięcy złotych. 

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe.

Aplikować o środki mogą przede wszystkim kluby sportowe. Wnioski muszą zawierać dokładny kosztorys zadania, które chcą realizować składający. Klub lub organizacje muszą też przedstawić sprawozdanie merytoryczne i finansowe ze swojej działalności w 2021 roku. Następnie wnioski podlegają ocenie komisji powołanej przez Burmistrza Miasta i Gminy Końskie odrębnym zarządzeniem.

Decyzję o przyznaniu dotacji i jej wysokości podejmuje Burmistrz biorąc pod uwagę ocenę komisji oraz wysokość środków budżetowych zaplanowanych na ten cel. Decyzja Burmistrza jest ostateczna i nie przysługuje od niej odwołanie. W sumie konecki samorząd rozdysponuje 400 tysięcy złotych.

REKLAMA

Wnioski przyjmowane są w sekretariacie Urzędu Miasta i Gminy w Końskich do dnia 18 stycznia 2022 roku do godz. 15.30. Wszystkie szczegóły, jak i wzór wniosku znajdziecie TUTAJ.

 

REKLAMA

One thought on “Końskie: Są środki na realizację zadań sportowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *