REKLAMA

Końskie: uciekał przed policją i dachował

Do nietypowej sytuacji doszło dzisiaj około godziny 12.00 na terenie powiatu koneckiego. Kierowca nie zatrzymał się do kontroli policyjnej, a następnie zaczął uciekać. Policjanci zatrzymali uciekiniera dopiero po tym jak mężczyzna dachował.

REKLAMA
Uciekał przed policją i dachował

fot. KPP Końskie

O szczegółach opowiada sierżant Krzysztof Bernat, pełniący obowiązki oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Końskich – „Funkcjonariusze ogniwa patrolowo interwencyjnego koneckiej jednostki podjęli pościg za kierującym pojazdem marki Opel Astra 38-letnim mieszkańcem Gminy Końskie, który w centrum Końskich pomimo wydawanych sygnałów świetlno dźwiękowych nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem w miejscowości Bębnów, a następnie dachował.”

Zatrzymany mężczyzna w stanie niezagrażającym życiu został zabrany do szpitala w Końskich. Kierujący był trzeźwy i zostanie mu pobrana krew do badań na zawartość środków psychoaktywnych w organizmie. Jego sprawa zajmie się sad.

REKLAMA
REKLAMA

One thought on “Końskie: uciekał przed policją i dachował

  1. Mefisto pisze:

    Co tu zrobić z tymi sklepami, gdzie nietrzeźwy bez problemu kupi wódkę, nawet mimo sprzeciwu osoby towarzyszącej. Bo jest kwesia czy to wybór sprzedającej czy polecenie kierownictwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *