REKLAMA

Korona Kielce przed rundą wiosenną. Cel minimum – baraże!

20 lutego Korona Kielce od spotkania z Widzewem Łódź rozpocznie zmagania na boiskach 1. Ligi w rundzie wiosennej. Czy podopieczni Macieja Bartoszka włączą się do gry o awans? Zapraszamy na zapowiedź pierwszego meczu w oparciu o ofertę bukmachera!

REKLAMA

Na ten moment wszystko wskazuje na to, że pierwsze starcia domowe Korony odbędą się bez udziału publiczności w związku z aktualnie panującymi obostrzeniami.

REKLAMA

Widzew Łódź – pierwszy rywal
W pierwszym spotkaniu rundy wiosennej Korona zmierzy się na wyjeździe z Widzewem Łódź. Spotkanie drużyn, które jeszcze nie tak dawno rywalizowały ze sobą na boiskach Ekstraklasy z pewnością wzbudzi zainteresowanie kibiców. Niestety, nie obejrzą oni go z poziomu trybun, a jedynie telewizora.

Widzew Łódź w tym sezonie o wiele lepiej prezentuje się na swoim obiekcie. RTS wygrał 4 z 7 meczów ligowych, a dodatkowo trzeba wspomnieć, że przegrał tylko raz. Korona nie będzie miała łatwego zadania w zaległym starciu 20 lutego. Przypomnijmy, że w przypadku wygranej podopieczni Macieja Bartoszka znacząco zmniejszą dystans do pozycji, która gwarantuje udział w barażach o Ekstraklasę, a taki jest cel tego zespołu.

Można powiedzieć, że Korona w ostatnich latach dobrze radziła sobie z Widzewem, a dodatkowo w statykach z rundy jesiennej lepiej prezentowała się na wyjazdach.

Kto jest faworytem tej rywalizacji w opinii PZBuk bukmachera? Na kursy w rynkach głównych trzeba jeszcze trochę poczekać, jednak wśród ciekawych propozycji na pewno nie zabraknie oferty na zakład -2,5 gola. Dlaczego w ten sposób? Korona Kielce to najbardziej underowa drużyna na wyjazdach w 1. Lidze – 7 z 8 meczów tego zespołu to wyniki -2,5 gola, a Widzew podobnie wypada u siebie – 5 z 7 meczów z taką linią bramkową.

Cel minimum – baraże!
Jeśli Korona chce marzyć o awansie do Ekstraklasy, a przynajmniej walce do końca o baraże, to bez wątpienia spotkanie z Widzewem musi wygrać. Dzięki odrobieniu zaległości ma szanse na znaczące zmniejszenie straty do Miedzi Legnica.

Walka o awans do Ekstraklasy będzie prawdopodobnie trwać do samego końca rozgrywek, tak jak w poprzedniej kampanii, jednak już dziś można powiedzieć, że po słabej rundzie jesiennej Korona powoli nie ma miejsca na błędy. Podopieczni Macieja Bartoszka stracili zbyt wiele punktów w pierwszej połowie sezonu – teraz muszą się znacząco poprawić, zaczynając od meczu z Widzewem.

To spotkanie będzie dla Ciebie dostępne między innymi w ofercie bukmachera PZBuk.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Mateusz Nowak – redaktor Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego na UAM.

Artykuł sponsorowany

REKLAMA

One thought on “Korona Kielce przed rundą wiosenną. Cel minimum – baraże!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *