REKLAMA

Koronawirus raport. 6 kolejnych zakażeń w powiecie koneckim

W poniedziałek 14 grudnia Ministerstwo Zdrowia informuje o 6 nowych zakażeniach w powiecie koneckim. Nie odnotowano nowych przypadków śmiertelnych. 

REKLAMA

Ministerstwo Zdrowia informuje o 11 nowych zakażeniach w powiecie koneckim. Nie odnotowano nowych przypadków śmiertelnych. W województwie świętokrzyskim zachorowały kolejne 108 osób, nie stwierdzono kolejnych zgonów. W całym kraju w niedzielę poinformowano o 4896 nowych przypadkach i 96 zgonach. W sumie w Polsce od początku epidemii zachorowało 1 140 572 osób, zmarło 22960 osób.

REKLAMA

Niestety od jakiegoś czasu nie mamy dostępu do bardziej szczegółowych danych, jak i sumarycznych zestawień. Nie wiemy więc np. ile od początku epidemii przypadków stwierdzono w powiecie koneckim. Ostatnie szczegółowe informacje przez Sanepidy na szczeblu powiatowym opublikowane zostały 23 listopada. Wtedy to liczba potwierdzonych zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 w powiecie wynosiła 1664, było 469 aktywnych zachorowań. 1141 osób przechodziło kwarantannę, a 54 mieszkańców powiatu koneckiego zmarło.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *