REKLAMA

Koronawirus raport. Nowe zachorowanie w powiecie koneckim

Po wczorajszych bardzo dobrych informacjach, które dotyczyły kolejnych ozdrowień, dzisiaj pojawiają się nieco gorsze. W powiecie koneckim mamy nowy przypadek zachorowania na koronawirusa. Podajemy też najnowsze dane z województwa i kraju.

REKLAMA

Dzisiaj potwierdzono nowy przypadek zachorowania w powiecie koneckim. Na ten moment mamy więc: 19 zakażonych osób, a w tym: 16 ozdrowieńców, 1 zgon i 2 aktywne przypadki –„Nowy zakażony przebywa w izolacji w warunkach domowych, jest to mężczyzna w sile wieku. Do zakażenia doszło poza terenem powiatu koneckiego, to znaczy: mężczyzna ten miał kontakt z osobą zakażoną poza terenem powiatu” – informuje Anna Wojtasińska, Powiatowy Inspektor Sanitarny z Końskich.

REKLAMA

W sumie na terenie województwa świętokrzyskiego potwierdzono 399 zachorowań na COVID-19, w tym 21 zgonów oraz 244 ozdrowienia (dane na wtorkowy poranek). W całym kraju mamy 21 867 zakażonych, 1013 zmarłych i 10 020 osób wyleczonych.

REKLAMA

One thought on “Koronawirus raport. Nowe zachorowanie w powiecie koneckim

  1. A ile osób zachorowało/wyzdrowiało/zmarło od początku roku z powodu grypy ? Bo jak na razie na nią nie podają codziennych statystyk, a choruje i umiera więcej niż tego korona wirusa. Może statystyki raka, zawałów, itd. Przestańcie ludzi straszyć tym całym COVID-em

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *