REKLAMA

Kosiniak-Kamysz zakończy kampanię wyborczą w Końskich!

Lider Polskiego Stronnictwa Ludowego, kandydat Koalicji Polskiej (PSL + Kukiz) Władysław Kosiniak-Kamysz na oficjalne zakończenie kampanii wyborczej przed I turą wyborów prezydenckich wybrał Końskie. W piątek o godzinie 20:00 na skwerku obok Kolegiaty św. Mikołaja odbędzie się spotkanie z tym kandydatem. 

REKLAMA

Foto archiwalne: Władysław Kosiniak-Kamysz w Końskich podczas kampanii przed wyborami samorządowymi 2018

Władysław Kosiniak-Kamysz na oficjalne zakończenie kampanii wyborczej wybrał powiat konecki. W piątek o godzinie 20:00 przy pomniku Tadeusza Kościuszki na skwerku w Końskich rozpocznie się jego ostatnie spotkanie z wyborcami. Zaplanowana jest także konferencja prasowa. Możemy spodziewać się, że do naszego miasta przyjedzie mnóstwo dziennikarzy. Ostatni krok wszystkich kandydatów będą bowiem śledzić wszystkie największe redakcje w kraju. Prawdopodobnie z Końskich na żywo nadawać będą także telewizje informacyjne.

Na naszym fanpage znajdziecie relację na żywo z tej wizyty. A jeszcze w piątek wieczorem zaprezentujemy także pełną relację wideo i foto ze spotkania z tym kandydatem.

REKLAMA

Przypomnijmy, że podczas trwającej kampanii wyborczej Końskie odwiedzili też dwaj inni politycy ubiegający się o urząd Prezydenta RP: Andrzej Duda (TUTAJ) oraz Robert Biedroń (TUTAJ).

REKLAMA

One thought on “Kosiniak-Kamysz zakończy kampanię wyborczą w Końskich!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *