REKLAMA

Koszmarny wypadek w okolicach krzyżówek rudzkich. Służby mówią o ofierze śmiertelnej [zdjęcia]

W piątkowy wieczór na drodze krajowej 74 w okolicach krzyżówek rudzkich (najprawdopodobniej na odcinku między Jacentowem, a zjazdem w kierunku Rudy Malenieckiej) doszło do potwornego wypadku z udziałem jednego pojazdu prawdopodobnie marki BMW. Z pierwszych informacji, które docierają do nas od służb wynika, że na miejscu zginęła jedna osoba, a dwie kolejne zostały zabrane do szpitala. 

REKLAMA

Na ten moment nie mamy jeszcze oficjalnego meldunku policji w sprawie tego zdarzenia drogowego. Z pierwszych ustaleń pracowników służb przebywających na miejscu wynika, ze  auto prawdopodobnie marki BMW  przebiło się przez barierki oddzielające pobocze oraz las od trasy krajowej. Jak nieoficjalnie nam powiedziano numer ratunkowy został uruchomiony przez specjalny system, który jest integralną częścią pojazdu około godziny 21:30.

REKLAMA

Przybyli na miejsce strażacy z jednostek ochotniczych oraz Państwowej Straży Pożarnej musieli rozcinać auto. Z jego wnętrza wydobyto trzy osoby – dwie z nich wciąż żyły, zostały one przekazane Zespołowi Ratownictwa Medycznego w celu przetransportowania ich do szpitala, trzecia osoba zginęła na miejscu.

Na ten moment nie mamy więcej informacji. Kiedy tylko pojawi się policyjny komunikat w tej sprawie artykuł zostanie uzupełniony.

Zdjęcia (czytelnicy tkn24.pl):

 

REKLAMA

4 thoughts on “Koszmarny wypadek w okolicach krzyżówek rudzkich. Służby mówią o ofierze śmiertelnej [zdjęcia]

 1. gosc pisze:

  Co to za portal? 🙂

  cytat:
  „… najprawdopodobniej na odcinku …”
  „… prawdopodobnie marki …”

  • Arek Góral pisze:

   Służby przekazały mediom potwierdzenie dopiero dziś rano, po wielu godzinach od wypadku. Nie mogliśmy użyć innych sformułowań pomimo potwierdzenia danych w wielu źródłach.

 2. Kaja pisze:

  TKN niech już zostanie przy głoszeniu peanów o Obratańskim.

 3. mieszkaniec pisze:

  gość , to dobrze swiadczy o tym portalu że tak pisze , to swiadczy o rzetelnosci dziennikarskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *