REKLAMA

Kradli proszki do prania. Złapali ich koneccy policjanci

Funkcjonariusze policji z Końskich zatrzymali 32-latka oraz jego 46-letniego kompana. Mężczyźni są podejrzewani o kradzieży z włamaniem do magazynu jednego z dyskontów mieszczącego się na terenie Końskich. Z jego wnętrza sprawcy ukradli kilkanaście proszków do prania o wartości 850 zł. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA

„Wczoraj funkcjonariusze z Wydziału Prewencji koneckiej jednostki otrzymali zgłoszenie, że nieznani mężczyźni włamują się do magazynu jednego z miejscowych dyskontów. Krótko później policjanci w pobliżu miejsca interwencji zatrzymali nietrzeźwego 32-latka, mieszkańca miasta, przy którym ujawnili kilkanaście proszków do prania. Okazało się, że jego kompan uciekł przed przyjazdem funkcjonariuszy. Natomiast kryminalni szybko ustalili personalia mężczyzny, który mógł mieć związek z tym zdarzeniem. Okazał się nim 46-letni mieszkaniec Końskich, który został zatrzymany jeszcze tego samego dnia” – relacjonuje starszy sierżant Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

REKLAMA

Po wytrzeźwieniu mężczyźni usłyszą zarzut kradzieży z włamaniem. Za to przestępstwo grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA

One thought on “Kradli proszki do prania. Złapali ich koneccy policjanci

  1. Równie dobrze mogliby oskarżyć przypadkowego przechodnia. W imię ochrony handlowego biznesu. Bo to jest ich główny cel, a nie ochrona prawa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *