REKLAMA

Kredyt gotówkowy na remont mieszkania – gdzie?

Wiosenna pogoda sprzyja zmianom. Właśnie w tym okresie wiele osób planuje przeprowadzić długo odkładany remont. Jeżeli i Ty chcesz odświeżyć mieszkanie, jednak przeszkodą jest brak wystarczających środków, rozważ zaciągnięcie kredytu gotówkowego. Sprawdź, gdzie otrzymasz go na korzystnych warunkach.

REKLAMA

Jak pokazują statystyki, większość Polaków generalny remont przeprowadza co 5-10 lat. Taka częstotliwość podyktowana jest przede wszystkim koniecznością posiadania sporych środków finansowych. Jeżeli jednak mieszkanie wymaga natychmiastowych zmian, nie warto odkładać tego na potem. Zgodnie z warunkami niejednego kredytu na remont mieszkania na finanse.rankomat.pl, banki kuszą przystępnymi ofertami.

REKLAMA

Sprawdź ranking kredytów gotówkowych

Kredyt gotówkowy kredytowi nierówny, dlatego nie warto decydować się na przypadkową ofertę. Jeżeli chcesz uzyskać wsparcie finansowe na korzystnych warunkach, np. oddając do banku możliwie jak najmniejszą kwotę, należy dokładnie przeanalizować proponowane oferty.

Chcąc zaciągnąć zobowiązanie dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości finansowych, najtańszy kredyt bankowy online na finanse.rankomat.pl znajdziesz. Wystarczy skorzystać z kalkulatora, który – na podstawie określonych parametrów – zaproponuje oferty dopasowane do oczekiwań.

Przykład. Załóżmy, że na remont mieszkania potrzebujesz 15 000 zł. Zobowiązanie zamierzasz spłacić w ciągu 60 miesięcy. Przykładowe kredyty gotówkowe przedstawiają się następująco:

  • Pożyczka Gotówkowa w Millennium Banku – miesięczna rata to 300 zł; całkowita kwota: 18 000 zł; RRSO 7,68%;
  • Mistrzowski Kredyt Gotówkowy w Santander Consumer Banku – miesięczna rata: 303,25 zł; całkowita kwota: 18 195 zł; RRSO 8,17%;
  • Nest Gotówka w Nest Banku – miesięczna rata: 306,65 zł; całkowita kwota: 18 399 zł; RRSO: 8,67%.

Na co zwrócić uwagę, wybierając kredyt na remont mieszkania?

Jak wynika z powyższych przykładów, oferty kredytów gotówkowych są bardzo zróżnicowane. Dlatego przed złożeniem wniosku, warto porównać poszczególne produkty pod kątem takich parametrów jak: RRSO (a nie tylko samo oprocentowanie), wysokość miesięcznej raty – tak, by była dostosowana możliwości finansowych, okres kredytowania. Dobrze jest także zapoznać się z dodatkowymi warunkami, np. wymogiem założenia rachunku osobistego, itp.

Im więcej parametrów porównasz, tym mniej będzie Cię kosztować kredyt gotówkowy zaciągnięta na remont mieszkania.

artykuł sponsorowany

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *