REKLAMA

Królewiec w najlepszej ósemce województwa turnieju o Puchar Tymbarku [zdjęcia]

W Nowinach rozegrane zostały finały wojewódzkie turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. To turniej podczas którego odkryto wiele sportowych talentów – między innymi Arkadiusz Milika. Z dobrej strony zaprezentowali się gracze ze Szkoły Podstawowej w Królewcu. 

REKLAMA


W tegorocznych zawodach w kategorii do lat 12 wystartowało ponad 60 drużyn. Rywalizowało w nich 700 zawodników z 14 powiatów. Nasz powiat w kategorii U-12 reprezentowany był przez SP KRÓLEWIEC, nasi chłopcy po wyjściu z grupy gdzie osiągnęli następujące wyniki: z SP Krasocin 2-2, SP 13 Skarżysko-Kamienna 1-3, SP Klimontów 6-2, awansowali do ośmiu najlepszych drużyn turnieju i w ćwierćfinale ulegli bardzo dobrej drużynie z Łopuszna. Ostatecznie Królewiec znalazł się w przedziale miejsc od 5-8. Skład naszej drużyny: Bartosz Piotrowski, Jakub Zbróg, Jakub Maleszak, Dawid Dobrowolski, Dawid Łakomiec, Krystian Kos, Antoni Jaremcio, Dawid Stachera, Emil Maleszak, Marcin Kumoch. Opiekunowie Jacek Kolodziejczyk, Dawid Kołodziejczyk.

U12 chłopców: 1. SP Małogoszcz 2. SP 13 Skarżyko-Kamienna 3. SP Łopuszno 4. SP Mirzec.

REKLAMA

W młodszych kategoriach wiekowych rywalizowały inne zespoły z powiatu koneckiego. W kategorii do lat 8 Akademia Piłkarska Champions, a w kategorii do lat 10 Olimpijczyk Fałków.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *