REKLAMA

Kronika kryminalna: trzy oszustwa, dwóch pijanych kierujących, jedna kradzież

W ostatnim czasie w powiecie koneckim doszło do sześciu drobnych przestępstw. Głównie dotyczyły kradzieży. Szczegóły poniżej.

REKLAMA

REKLAMA

Gmina Fałków

Oszustwo przez Internet. Mieszkanka gminy Fałków za pośrednictwem internetowego sklepu straciła blisko 450zł. Kupiła dwa hamaki, zapłaciła, a towaru nigdy nie otrzymała.

Gmina Końskie

23-latka chcąca dokonać zakupu bluzki przez Internet, została okradziona na łączną kwotę 3600 zł. Nieznany oszust, zamieszczający ogłoszenie na jednym z portali sprzedażowych, wysłał poszkodowanej wiadomość z linkiem do fałszywej strony banku. Wpisała niezbędne dane w celu zalogowania się, przez co nieuczciwy kontrahent wszedł w ich posiadanie i wykorzystał je by wykonać 18 przelewów po 200 złotych z konta 23-latki.

Gmina Smyków

Z terenu budowy na prywatnej posesji w gminie Smyków skradziono stalowe rury drenażowe o łącznej wartości 1000 zł.

Gmina Radoszyce

Nieznany sprawca na jednym z portali społecznościowych wystawił na sprzedaż telefon komórkowy. Zainteresowana kupnem 24-latka dokonała przedpłaty 800 zł. Towaru oczywiście nie otrzymała, kontakt ze sprzedawcą się urwał.

Gmina Końskie

Mundurowi z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Końskich, zatrzymali do kontroli kierowcę Opla. Przekroczył prędkość w terenie zabudowanym znacznie, bo o 23  km/godz. Co gorsze, kierował bez uprawnień. Przebadano go alkomatem, 46-latek miał 2 promile alkoholu we krwi.

Gmina Stąporków

Policjanci ze Stąporkowa zatrzymali 69-letniego mężczyznę, który kierował pojazdem marki Peugeot mając blisko dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

REKLAMA

2 thoughts on “Kronika kryminalna: trzy oszustwa, dwóch pijanych kierujących, jedna kradzież

  1. Przecież co do oszustw przez internet, bijatyk, czy jakiegoś zastraszenia i tak nikogo nie znajdą.
    Nawet nie ma na co liczyć.
    Możesz co najwyżej mandat dostać za prędkość heh.

  2. Niech się zajmą wiejską patologią. I to będzie w ich kompetencjach i roli. Bo człowiek chce normalnie żyć. A tego tu nie ma…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *