REKLAMA

Kronika policyjna: 12-latek wjechał crossem do rzeki, kradzieże

12-latek jadąc motocyklem typu cross wjechał do rzeki – nie wiadomo skąd miał pojazd. W naszej kronice policyjnej także o oszustwach oraz kradzieżach w gminach Końskie i Radoszyce. 

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe.

W miejscowości Błotnica s gminie Stąporków, 12-latek kierując motocyklem typu cross, jadąc drogą powiatową w kierunku miejscowości Modrzewina nie dostosował prędkości do warunków ruchu, stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego na łuku drogi zjechał do koryta rzeki Krasna. Chłopiec z obrażeniami ciała został zabrany do szpitala.

W Końskich na parkingu jednej z firm nieznany sprawca dokonał kradzieży 6 metalowych płyt szalunkowych. Właściciel oszacował straty na kwotę 6000 złotych. Do kradzieży doszło także w gminie Radoszyce. Nieznany sprawca włamał się do niezamieszkałego domu, skąd dokonał kradzieży telewizora i sprzętu audio. Właściciele oszacowali wartość strat na kwotę 1500 złotych.

REKLAMA

Oszukana została natomiast 32-latka z Końskich. Za pośrednictwem portalu internetowego zakupiła hulajnogę. Na konto sprzedającego wpłaciła 370 złotych. Do dziś nie otrzymała towaru, jak również zwrotu pieniędzy.

 

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *