REKLAMA

Kronika policyjna: Kolejne alarmy o ładunku chemicznym i kolizja z udziałem rowerzysty [zdjęcia]

Po tym jak wczoraj ktoś sparaliżował pracę Szkoły Podstawowej w Gowarczowie informując o podłożeniu ładunków chemicznych dziś kolejne takie zdarzenia miały miejsce w innych placówkach w gminach Końskie, Stąporków i Fałków. W kronice policyjnej także o kolizji z udziałem rowerzysty w Końskich, która miała dziś miejsce. 

REKLAMA

Alarm sparaliżował między innymi Bibliotekę Pedagogiczną w Końskich

Tym razem dziwne maile, z których wynikało że został podłożony ładunek chemiczny dotarły do następujących jednostek: Biblioteka Pedagogiczna przy ulicy Zamkowej (sprawdzone przez policję i strażaków bez uwag), Czermno – Szkoła Podstawowa (sprawdzone przez policję i strażaków bez uwag), Końskie – Bursa Szkolna przy ulicy Piłsudskiego (sprawdzone przez policję i strażaków bez uwag), Czarniecka Góra – Zespół Szkół Specjalnych (sprawdzone, bez uwag).

Za przestępstwo dotyczące fałszywego zawiadomienia o zagrożeniu grozi do 8 lat pozbawienia wolności. Wczoraj podobna sytuacja miała miejsce w Szkole Podstawowej w Gowarczowie (o tym TUTAJ).

REKLAMA

W kronice policyjnej także o potrąceniu, które miało miejsce przed godziną 12:00 na ulicy Kazanowskiej w Końskich –„Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że na ulicy Kazanowskiej w Końskich doszło do zdarzenia drogowego. Trzeźwy 70-letni kierujący rowerem jadąc chodnikiem uderzył w bok pojazdu Dacia, który wyjeżdżał w tym czasie z parkingu włączając się do ruchu. Wskutek zdarzenia nikt nie został zabrany do szpitala” – informuje starszy sierżant Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

Kierowca Dacii również był trzeźwy.

 

Zdjęcia z działań służb przy Bibliotece Pedagogicznej w Końskich (K. Olesiński):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *