REKLAMA

Kronika policyjna: Obrobiony bar, kradzież oleju, desek i oszustwo internetowe

Ostatnie dni 2016 roku nie są spokojne w naszym regionie. W mijającym tygodniu doszło do kilku kradzieży na terenie całego powiatu koneckiego.

REKLAMA

W nocy z czwartku na piątek nieznani sprawcy włamali się do baru, który znajduje się przy ulicy Kilińskiego w Końskich. Najpierw wybili szybę, następnie weszli do środka skąd ukradli edjnostkę centralna stanowiącą część kasy fiskalnej wartości 400 zł wraz z oprogramowaniem wartym ok 700 zł, pieniądze w kwocie 200 zł, wszystko o wartości 1300 zł na szkodę właściciela lokalu.

28-letni mieszkaniec Rudy Malenieckiej za pośrednictwem portalu internetowego zakupił olej przekładniowy za kwotę 312 zł. Mimo, iż przelał on pieniądze na wskazane konto to zamówionego towaru do tej pory nie otrzymał.

REKLAMA

Do innego oszustwa internetowego doszło w Końskich. 41-letnia kobieta za pośrednictwem portalu dokonała zakupu zestawu dla dwunastu osób składającego się z włoskich srebrnych sztućców za kwotę 70 zł. Pieniądze te były zaliczką, gdyż komplet wyceniono na 500 złotych. Do chwili obecnej pomimo uregulowania płatności  zamówionego towaru nie otrzymała.

Z kolei w gminie Fałków w czwartek ktoś dokonał kradzieży 51 metrów kwadratowych desek. Obite nimi były ściany budynku. 53-letni właściciel straty w elewacji swojego budynku wycenił na 3 000 złotych.

policja

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *