REKLAMA

Kronika policyjna: Kradzież, oszustwo, narkotyki w Stąporkowie

W dzisiejszej kronice policyjnej piszemy o włamaniu do jednego z domów, oszustwie internetowym oraz o mężczyźnie zatrzymanym za posiadanie narkotyków.

REKLAMA

Gmina Końskie – 8.02.2021 r.
W Końskich nieustalony sprawca włamał się do jednego z domów, skąd ukradł 3 opakowania elektrod spawalniczych, maskę spawalniczą, przewody oraz dysze do cięcia stali. Zgłaszająca określiła wartość strat na kwotę 2000 złotych.

REKLAMA

Gmina Końskie – 11.02.2021 r.
Na początku ubiegłego tygodnia 39-latka  za pośrednictwem jednego z portali ogłoszeniowych, zakupiła robota kuchennego za kwotę 3500 złotych. Kobieta wpłaciła pieniądze na konto sprzedającego, ale do dnia dzisiejszego nie otrzymała sprzętu.

Gmina Stąporków – 15.02.2021 r.
W poniedziałek koneccy kryminalni patrolując Stąporków zauważali mężczyznę, który nerwowo się zachowywał. Funkcjonariusze przypuszczali, że może on posiadać zabronione przedmioty, bądź substancje.  Podczas kontroli 23-latka, funkcjonariusze znaleźli przy nim blisko 100 gramów białego proszku, wstępnie zidentyfikowaną jako amfetamina. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Dziś usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Może mu grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *