REKLAMA

Kronika policyjna: Kradzież roweru, włamania, oszustwa internetowe

W najnowszej kronice policyjnej piszemy o dwóch włamaniach na terenie gminy Ruda Maleniecka i gminy Końskie, kradzieży roweru w gminie Radoszyce oraz oszustwie internetowym. 

REKLAMA

Gmina Ruda Maleniecka

REKLAMA

Oszukana została jedna z mieszkanek gminy. Za pośrednictwem jednego z portali ogłoszeniowych zakupiła ekspres do kawy za kwotę 140 złotych, lecz towaru nie otrzymała.

Straty poniósł także zakład znajdujący się na terenie gminy Ruda Maleniecka. Nieznany sprawca włamał się do niefunkcjonującej firmy, skąd dokonał kradzieży dwóch szlifierek kątowych, wiertarki, silnika elektrycznego oraz wagi. Zgłaszająca określiła wartość strat na kwotę 3 000 złotych.

Gmina Radoszyce

Podobny akt miał miejsce w gminie Radoszyce. Złodziej z budynku gospodarczego ukradł rower. Zgłaszający określił wartość strat na kwotę 500 złotych.

Gmina Końskie 

Z kolei w Końskich miało miejsce włamanie do jednego z domów. Tam nieznany sprawca ukradł pieniędze w kwocie 8 000 złotych oraz biżuterię o wartości 1 000 złotych.

Gmina Gowarczów

W gminie Gowarczów nieznany sprawca z terenu budowy domu dokonał kradzieży 77 sztuk betonowych bloczków. Zgłaszający określił wartość strat na kwotę nieco ponad 1100 złotych.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *