REKLAMA

Kronika policyjna: Kradzież 30 butelek wina i oszustwa na portalach ogłoszeniowych

W dzisiejszej kronice piszemy o kradzieżach paliwa ze stacji benzynowej, metalowej furtki z terenu budowy i 30 butelek z winem z piwnicy, a także o oszustwach za pośrednictwem portali ogłoszeniowych. 

REKLAMA

Powiat konecki

REKLAMA

Pod koniec marca pracownik jednej ze stacji paliw w powiecie koneckim zawiadomił policjantów, że kierujący oplem zatankował olej napędowy za kwotę blisko 600 złotych i odjechał bez płacenia.

Gmina Fałków

W połowie marca 43-latek za pośrednictwem jednego z portali ogłoszeniowych zakupił zestaw narzędzi za kwotę 80 złotych. Mężczyzna wpłacił pieniądze na konto sprzedającego, ale do dnia dzisiejszego nie otrzymał towaru a kontakt z oferentem się urwał.

Gmina Radoszyce

Mieszkanka gminy Radoszyce wystawiła na sprzedaż kurtkę na portalu ogłoszeniowym. Za pomocą komunikatora internetowego skontaktował się z nią potencjalny nabywca. Kobieta w wiadomości otrzymała od niego link, gdzie wprowadziła swoje dane teleadresowe oraz dane bankowe. Ostatecznie z konta bankowego kobiety zniknęło ponad 700 złotych.

Gmina Końskie 

W poniedziałek 4 kwietnia z terenu budowy nieznany sprawca ukradł metalową furtkę ogrodzeniową o wartości 1000 zł.

W niedzielę 10 kwietnia nieznany sprawca włamał się do w piwnicy, skąd ukradł 30 butelek z winem. Właściciel oszacował straty na kwotę 900 złotych.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *