REKLAMA

Kronika policyjna: Kradzieże na terenie powiatu. Były także narkotyki

Od początku listopada do połowy grudnia na terenie powiatu koneckiego doszło do trzech kradzieży. Podczas jednej z interwencji mundurowi ujawnili także narkotyki. 

REKLAMA

policja

Na początku listopada doszło do kradzieży na terenie budowy w gminie Słupia Konecka. Nieznany sprawca dokonał kradzieży elementów instalacji kanalizacyjnej o wartości 1500 złotych.

REKLAMA

Kolejne kradzieże miały miejsce na przełomie listopada i grudnia w jednej z drogerii w Końskich. Przez kilka dni nieznany sprawca wykorzystując chwilową nieuwagę pracowników dokonał kradzieży artykułów przemysłowych oraz perfum na łączną kwotę niemal 1300 złotych.

W miniony piątek natomiast koneccy policjanci zostali skierowani przez dyżurnego do jednego ze sklepów na terenie miasta, gdzie według przyjętego zgłoszenia doszło do kradzieży mienia. Podczas interwencji funkcjonariusze potwierdzili, że kobieta dokonała kradzieży oraz ujawnili przy  28-latce około 2 gramów suszu roślinnego, wstępnie zidentyfikowanego jako marihuana. Kobieta została zatrzymana. Sąd przyjrzy się zarówno popełnionej kradzieży, jak i posiadaniu nielegalnych substancji. 28-latce grozi teraz do 3 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *