REKLAMA

Kronika policyjna: Kradzieże w Końskich i Stąporkowie i niefortunne zdarzenie na drodze

Dziś w kronice policyjnej TKN24 piszemy o oszustwach i kradzieżach, a także niefortunnym zdarzeniu drogowym z 13-letnim rowerzystą.

REKLAMA
policja

Zdjęcie poglądowe.

Jakiś czas temu w lesie między Młynkiem Nieświńskim a miejscowością Czysta, 13-letni rowerzysta, w momencie, gdy wyprzedzał go kierujący osobową skodą trzeźwy 30-latek, zjechał na lewo uderzając w boczne tylne drzwi pojazdu. W wyniku zderzenia nastolatek przewrócił się na jezdnię. W związku ze zdarzeniem rowerzysta został przewieziony do szpitala.

Niedawno mieszkanka Końskich, w nieustalonych okolicznościach, zgubiła swoją kartę płatniczą, a następnie nieznany sprawca, po jej odnalezieniu, kilkukrotnie dokonał sklepowych transakcji na łączną kwotę blisko 300 złotych.

REKLAMA

Na początku obecnego tygodnia do 87-letniego mieszkańca Końskich, przyszedł mężczyzna podający się za sprzedawcę warzyw. Poprosił on seniora o rozmienienie banknotu o nominale 500 złotych. Gdy omyłkowo 87-latek wyjął plik z pieniędzmi w kwocie 2000 złotych i przekazał je przybyszowi, ten uciekł z otrzymaną gotówką.

Pod koniec zeszłego tygodnia w gminie Stąporków, na parkingu przed jednym z lokali gastronomicznych, nieznany sprawca włamał się do pojazdu renault twingo, skąd ukradł radio. Właściciel oszacował wartość strat na kwotę 700 złotych.

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *