REKLAMA

Kronika policyjna: Oszustwa internetowe i kradzież na stacji paliw w Końskich

Dziś w kronice policyjnej TKN24 po raz kolejny same zdarzenia z Końskich. Między innymi oszustwa internetowe i kradzież na stacji paliw.

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe.

Jakiś czas temu 47-latek z Końskich za pośrednictwem jednego z portali aukcyjnych zakupił zlew granitowy za kwotę ponad 400 złotych. Mężczyzna przelał pieniądze na konto sprzedającego, jednak do dnia dzisiejszego nie otrzymał zakupionego towaru, a kontakt ze sprzedającym został utracony.

Na terenie jednej ze stacji paliw w gminie Końskie nieznany sprawca, po uprzednim odcięciu od kompresora, dokonał kradzieży przewodu z końcówką pompującą. Sprzęt służył do pompowania opon pojazdów. Właściciel oszacował wartość strat na kwotę ponad 700 złotych.

REKLAMA

Niedawno 49-latek za pośrednictwem jednego z portali ogłoszeniowych zakupił filtr do akwarium za kwotę ponad 100 złotych. Mężczyzna wpłacił pieniądze na konto sprzedającego, ale wciąż nie otrzymał zakupionego przedmiotu, a kontakt ze sprzedającym się urwał.

REKLAMA

2 thoughts on “Kronika policyjna: Oszustwa internetowe i kradzież na stacji paliw w Końskich

  1. Dbanie o bezpieczeństwo ludzi nie jest domeną stąporkowskiej policji. Tolerowane są przypadki przemocy na tle nienawiści a miejscowy dzielnicowy radzi się tym nie przejmować. Może to dobra rada? Może zamiast ścigać hejt po prostu się tym nie przejmować. Nawet wtedy, kiedy hejterem jest policjant

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *