REKLAMA

Kronika policyjna: oszustwa internetowe, kradzieże, uszkodzenia pojazdu

W kronice policyjnej tkn24.pl kolejnych pięć zdarzeń z powiatu: oszustwa przy zakupach internetowych, włamanie i kradzież z Opla, uszkodzenie karoserii Fiata oraz nielegalny wyręb i kradzież drzew z działki rolnej.

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe.

Niedawno mieszkanka Radoszyc za pośrednictwem internetowego sklepu zakupiła elektronikę za łączną kwotę ponad 700 złotych. Nie otrzymała zamówionego towaru.

Jakiś czas temu w Końskich nieznany sprawca włamał się do pojazdu marki Opel, skąd dokonał kradzieży radioodtwarzacza oraz akumulatora. Zgłaszający określił wartość strat na kwotę 500 złotych.

REKLAMA

Ostatnio mieszkaniec gminy Stąporków za pośrednictwem portalu społecznościowego zakupił grill ogrodowy za kwotę ponad 200 złotych, lecz zakupionego towaru nie otrzymał.

W ostatni weekend w Końskich nieznany sprawca porysował dwa elementy karoserii pojazdu marki Fiat. Zgłaszający określił wartość strat na kwotę 1000 złotych.

W zeszły piątek w gminie Końskie nieznany sprawca dokonał wyrębu, a następnie kradzieży ośmiu drzew brzozowych z działki rolnej. Zgłaszający określił wartość strat na kwotę 1200 złotych.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *