REKLAMA

Kronika policyjna: Oszustwa, kradzieże i włamania w powiecie koneckim

W kronice policyjnej tkn24.pl tym razem o oszustwach, kradzieżach i włamaniach na terenie powiatu koneckiego.

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe.

Jakiś czas temu 24-latka z gminy Stąporków za pośrednictwem portalu aukcyjnego dokonała zakupu dziecięcego wózka za kwotę 400 złotych. Do dziś nie otrzymała zakupionego towaru, pieniędzy również nie zwrócono.

Podobna sytuacja miała miejsce w gminie Końskie – 17-latka za pośrednictwem jednego z portali ogłoszeniowych zakupiła buty sportowe za kwotę 190 złotych. Dziewczyna wpłaciła pieniądze na konto sprzedającego, jednakże do dziś nie otrzymała obuwia, a kontakt z oferentem się urwał.

REKLAMA

Kilka dni temu w Końskich nieznany sprawca z zaparkowanego pojazdu marki opel dokonał demontażu, a następnie kradzieży elementów rury wydechowej wraz z katalizatorem. Zgłaszający określił wartość strat na kwotę 3000 złotych.

Niedawno na parkingu przydrożnym w gminie Radoszyce nieznany sprawca włamał się do pojazdu opel, skąd dokonał kradzieży pieniędzy w kwocie ponad 7000 złotych oraz dokumentów należących do 22-letniego użytkownika auta.

Kolejne duże straty oszacowano po włamaniu do budynku gospodarczego w gminie Ruda Maleniecka, skąd nieznany sprawca dokonał kradzieży quada, kosy spalinowej, dwóch pił spalinowych, agregatu prądotwórczego i motoroweru. Właściciel oszacował wartość strat na kwotę ponad 5000 złotych.

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *