REKLAMA

Kronika policyjna: Oszustwo, kradzież i wandalizm

W kronice policyjnej powiatu koneckiego tym razem informujemy o akcie wandalizmu w Końskich, oszustwie na mieszkance Słupi Koneckiej oraz kradzieży w gminie Ruda Maleniecka. 

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe.

Jakiś czas temu w Końskich na parkingu niestrzeżonym nieustalony sprawca dokonał uszkodzenia powłoki lakierniczej maski, prawych drzwi i prawego tylnego błotnika samochodu osobowego marki BMW. Właściciel oszacował wartość strat na kwotę 2500 zł.

W ubiegłym tygodniu do kradzieży doszło na terenie gminy Ruda Maleniecka. Złodziej włamał się do domku letniskowego i zabrał z niego rower. Zgłaszający wartość swoich strat określił na kwotę 1000 złotych. Natomiast oszukana została 24-letnia mieszkanka gminy Słupia Konecka. Nieznana osoba za pośrednictwem strony internetowej doprowadziła do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w postaci pieniędzy w kwocie 950 złotych 24-letnią kobietę, która wpłaciła na wskazane przez sprawcę konto pieniądze za zakupiony telefon komórkowy, a który do chwili obecnej nie został dostarczony, a kontakt ze sprzedawcą się urwał.

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *