REKLAMA

Kronika policyjna: Pijany kierowca-awanturnik, włamania, kradzieże, oszustwa

W naszej kronice policyjnej tym razem informujemy o pijanym kierowcy, który znieważył funkcjonariuszy, a także o włamaniach, kradzieżach i oszustwach na terenie powiatu koneckiego. 

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe.

Do zatrzymania pijanego kierowcy doszło w środę późnym wieczorem w Stąporkowie. 35-latek kierował Volkswagenem Bora, a w organizmie miał ponad 1,6 promila alkoholu. W trakcie kontroli dopuścił się dodatkowo znieważenia funkcjonariuszy na służbie. Może mu za to grozić kara do 2 lat więzienia, grzywna oraz zakaz kierowania. W związku ze znieważeniem został zatrzymany w areszcie.

Na terenie Smykowa pomiędzy poniedziałkiem, a środą ktoś dokonał włamania do domku letniskowego. Zaginęła kosa spalinowa o wartości 800 złotych. Z kolei w Końskich wandal dokonał kradzieży lampy oświetleniowej, zewnętrznej, umocowanej do jednej ze ścian marketu. Straty w tym przypadku oszacowano na 1000 złotych.

REKLAMA

Również w Końskich w poniedziałek doszło kradzieży. Nieznany sprawca wykorzystując chwilową nieuwagę pokrzywdzonej z jej torebki dokonał kradzieży portfela z zawartością pieniędzy w kwocie 800 złotych oraz dokumentu tożsamości.

Ostatnie przestępstwo, o którym informujemy w tej kronice miało miejsce w Internecie. 37-latek z Gowarczowa a pośrednictwem jednego z portali ogłoszeniowych zamówił kartę pamięci, przelał ponad 70 złotych na wskazane przez sprzedawcę konto, jednakże do tej pory przedmiotu nie otrzymał.

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *