REKLAMA

Kronika policyjna: Pijany kierowca, oszustwa internetowe i kradzież

W kronice policyjnej tkn24.pl tym razem o oszustwach internetowych, którym padli mieszkańcy gminy Stąporków, a także o kradzieży na terenie gminy Końskie. Piszemy także o pijanym kierowcy złapanym w gminie Ruda Maleniecka.

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe.

W czwartkowy wieczór patrol KP Radoszyce w miejscowości Dęba w gminie Ruda Maleniecka zatrzymał kierującego motocyklem yamaha. Okazało się, że 55-latek był nietrzeźwy – w organizmie miał 2 promile alkoholu.

Kilka dni temu mieszkanka gminy Stąporków za pośrednictwem portalu społecznościowego zakupiła zabawkowy samochód za kwotę ponad 100 złotych, lecz zakupionego towaru nie otrzymała. Podobnie oszukany zostały mieszkaniec tej samej gminy. Ten za pośrednictwem portalu ogłoszeniowego zakupił bezprzewodowe słuchawki za kwotę nieco ponad 70 złotych, lecz zakupionego towaru nie otrzymał. Kolejnemu oszustwu uległ nastolatek z gminy Końskie. 19-latek za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych dokonał zakupu butów za kwotę 810 złotych. Mężczyzna do dziś nie otrzymał towaru.

REKLAMA

Z kolei na terenie gminy Końskie doszło do kradzieży. Z budynku gospodarczego na terenie jednej z posesji w gminie nieznany sprawca dokonał kradzieży dwóch kos spalinowych. Właściciel oszacował wartość strat na kwotę 2000 złotych.

Postępowanie w sprawach prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Końskich.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *