REKLAMA

Kronika policyjna: Pijany kierowca. Próba okradzenia myjni

W kronice policyjnej powiatu koneckiego tym razem informujemy o zatrzymanym kompletnie pijanym kierowcy, próbie okradzenia myjni, oszustwie internetowym oraz kradzieży narzędzi. Szczegóły poniżej. 

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe.

W poniedziałek funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Stąporkowie zatrzymali 26-letniego kierującego pojazdem Opel. Mężczyzna znajdował się w stanie nietrzeźwości – miał w organizmie blisko 2 promile.

Tego samego dnia na terenie ogródków działkowych w Końskich nieznany sprawca włamał się do drewnianej szopy  skąd dokonał kradzieży piły spalinowej i wkrętarki. Właściciel oszacował wartość strat na kwotę 900 złotych.

REKLAMA

Policjanci informują także o oszukanym mieszkańcu gminy Smyków. Mężczyzna na zagranicznym portalu internetowym zakupił odzież za kwotę blisko 50 Euro. Do dziś nie otrzymał zakupionego towaru lub zwrotu pieniędzy.

Z kolei w gminie Stąporków we wtorek nieznany sprawca  usiłował dostać się do kasetki z pieniędzmi znajdującej się wewnątrz wpłatomatu myjni automatycznej, lecz z uwagi na zabezpieczenia i załączenie się alarmu, zamierzonego celu nie osiągnął.

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *