REKLAMA

Kronika policyjna: Pijany wjechał w latarnię, kradzieże i oszustwa

Tym razem w naszej kronice między innymi o pijanym kierowcy, który wjechał w latarnię. Przyjrzymy się także oszustwom i kradzieżom z terenu powiatu koneckiego z ostatnich dni. 

REKLAMA

Foto: Koneckie Patrole

W sobotę w Końskich na ulicy Gimnazjalnej 59-letni kierujący fiatem seicento, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, po czym zjechał z drogi i uderzył w przydrożną latarnię. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie.

Na początku marca nieznany sprawca włamał się do jednego z domów w gminie Smyków, skąd dokonał kradzieży pieniędzy w kwocie 1000 zł, biżuterii, odzieży oraz markowej wody toaletowej. Właściciel oszacował wartość strat na kwotę ponad 2000 złotych.

REKLAMA

41-latek z Końskich za pośrednictwem jednego z portali ogłoszeniowych zakupił laptopa za kwotę ponad 1100 złotych. Mężczyzna wpłacił pieniądze na konto sprzedającego, jednakże do dnia dzisiejszego nie otrzymał zakupionego sprzętu, a kontakt z oferentem się urwał.

Nieznany sprawca na terenie gminy Gowarczów włamał się do budynku gospodarczego, skąd dokonał kradzieży pompy do wody wraz z wężami oraz trzech siekier. Właściciel oszacował wartość strat na kwotę 500 złotych.

Kolejna kradzież miała miejsce w Końskich. Sprawca z niezamkniętego mieszkania dokonał kradzieży telefonu komórkowego o wartości 750 złotych oraz dokumenty właściciela.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *