REKLAMA

Kronika policyjna: Potrącony rowerzysta, seria kradzieży!

Dziś rano w Końskich doszło do potrącenia 81-latka, który poruszał się rowerem. W naszej kronice informujemy też o kradzieżach na terenie całego powiatu koneckiego. 

REKLAMA

Do potrącenia doszło w okolicy ronda, które łączy ulice: Kielecką, Krakowską, Gimnazjalną oraz Spacerową. –„81-letni mieszkaniec Końskich jadąc rowerem po chodniku w kierunku od ulicy Kieleckiej do Gimnazjalnej wtargnął na przejście dla pieszych pod nadjeżdżający pojazd marki Volkswagen. Auto kierowała kobieta, mieszkanka powiatu koneckiego. Była ona trzeźwa.” – poinformowała nas Ewelina Kuć z KPP w Końskich.

Mężczyzna doznał urazu głowy, cały czas był przytomny, a obecnie jest w trakcie badań w koneckim szpitalu. Na godzinę 09:15 ruch w tym miejscu był cały czas zablokowany.

REKLAMA

W naszej kronice teraz o wydarzeniach z poprzednich dni. Wczoraj w Radoszycach grasował kieszonkowiec. W krótkich odstępach czasu na targowicy wiejskiej sprawca okradł trzy kobiety wyjmując z ich torebek portfele. Pierwsza z nich straciła 600 zł, dokumenty oraz kartę bankomatową, kolejna 400 zł i dokumenty, a trzecia 150 złotych oraz także dokumenty.

Natomiast w poniedziałek kieszonkowiec okradł mężczyznę w Stąporkowie. Wykorzystując nieuwagę poszkodowanego wyjął z kieszeni jego kurtki 1820 złotych.

Do innego rodzaju kradzieży doszło na terenie gminy Gowarczów. Nieznany sprawca  z pomieszczenia gospodarczego należącego do 65-latka dokonał kradzieży kosiarki spalinowej, butli gazowej o pojemności 11 kg oraz eklektycznej podkaszarki o łącznej wartości 1100 zł.

Zdjęcie poglądowe.

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *