REKLAMA

Kronika policyjna: Włamania i kradzieże na terenie powiatu

W trzech gminach naszego powiatu w ostatnich dniach doszło do zdarzeń o charakterze kryminalnym. Włamania miały miejsce w Końskich i w Gowarczowie, a oszustwo w Radoszycach.

REKLAMA

W gminie Radoszyce 33-letni mężczyzna za pośrednictwem jednego z portalu zakupowych zamówił stabilizator kamery. Na podane konto wpłacił 4500 zł po czym urwał się kontakt ze sprzedającym. Do tej pory 33-latek nie widział ani zakupionego sprzętu, ani gotówki.

Do dużej kradzież doszło wczoraj na terenie gminy Gowarczów. Nieznany sprawca włamał się do pomieszczenia gospodarczego po czym wyniósł z niego: cztery piły spalinowe, dwie wiertarki, szlifierkę kątową. –„Następnie złodziej przeszedł do stodoły, która znajdowała się na tym samym podwórku i była otwarta. Z tego miejsca zabrał spawarkę, a także 150 metrów przewodu czterożyłowego.” – relacjonował Tomasz Kruszyna, oficer prasowy koneckiej policji. Łączna wartość skradzionych przedmiotów to około 11 tysięcy złotych!

REKLAMA

Przewody skradziono również w Końskich. We wtorek ktoś włamał się do piwnicy budynku zajmowanego przez jedną z firm skąd zabrał kable o wartości około 1 000 zł.

policja

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *