REKLAMA

Kronika policyjna: Wypadek z udziałem psa, kradzież i przekroczenie prędkości

W kronice policyjnej powiatu koneckiego tym razem o wypadku, który spowodował pies, a także o kradzieży perfum w Końskich i piracie mknącym przez gminę Ruda Maleniecka. 

REKLAMA

Kilka dni temu  policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Końskich na drodze krajowej nr 42, w miejscowości Wyszyna Rudzka zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Ford. 24-letni kierujący przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym aż o 85 km/h. W myśl obowiązujących przepisów, nieodpowiedzialny mężczyzna stracił prawo jazdy na najbliższe 3 miesiące oraz został ukarany mandatem i punktami karnymi.

REKLAMA

 

Pod koniec sierpnia w jednej z koneckich drogerii nieznany sprawca dokonał kradzieży 3 sztuk perfum o łącznej wartości blisko 600 złotych.

W ostatni piątek w miejscowości Sielpia Wielka na ulicy Dorzecznej trzeźwa 53-latka kierująca motorowerem najechała na psa. Zwierzę wyrwało się 60-letniemu właścicielowi i wtargnęło wprost pod jednoślad. W związku ze zdarzeniem kierująca została przewieziona do szpitala.

REKLAMA

3 thoughts on “Kronika policyjna: Wypadek z udziałem psa, kradzież i przekroczenie prędkości

  1. CBA pisze:

    A co się stało wczoraj w Smarkowie lub okolicy skoro pędzili na sygnale?

  2. stachu z plenny pisze:

    ciele chłopa obes.ało

  3. Suka pisze:

    A co z psem?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *