REKLAMA

Kronika policyjna: Zakupy, które nie dotarły do odbiorców oraz złodzieje alkoholu

Dziś w kronice policyjnej tkn24 o złodziejach alkoholu oraz telefonach nabytych przez internet, których nie otrzymali kupujący. 

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe.

Jakiś czas temu nieprzyjemnej sytuacji doświadczył mieszkaniec Końskich, który za pośrednictwem jednego z internetowych portali ogłoszeniowych kupił telefon komórkowy za 750 złotych, lecz sprzęt do niego nie trafił.

Pod koniec listopada podobna sytuacja przydarzyła się mieszkance gminy Ruda Maleniecka. Za pośrednictwem jednego z internetowych portali ogłoszeniowych zakupiła telefon komórkowy za ponad 1300 złotych, lecz zakupionego telefonu nie otrzymała.

REKLAMA

Na początku grudnia w jednym z marketów w gminie Stąporków nieznany sprawca dokonał kradzieży 16 butelek z alkoholem. Zgłaszający określił wartość strat na kwotę ponad 1600 złotych.

Kradzież alkoholu nie przydarzyła się tylko w gminie Stąporków – w Mikołajki w jednym ze sklepów w Końskich nieznany sprawca dokonał kradzieży kilkunastu butelek z alkoholem oraz kilku artykułów chemicznych. Właściciel oszacował wartość strat na kwotę ponad 1500 złotych.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *