REKLAMA

Kronika policyjna: Zatrzymany z narkotykami i pijany rowerzysta

W kronice policyjnej zdarzeń z powiatu koneckiego tym razem o oszustwie internetowym, zatrzymanym rowerzyście, który jak się okazało unikał odsiadki oraz o zatrzymaniu narkotykowym.

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe.

Drugi dzień świąt Bożego Narodzenia nie był szczęśliwy dla 32-latka z Końskich. 26 grudnia patrol Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Końskich zatrzymał do kontroli rowerzystę na ulicy Gimnazjalnej. Jak się okazało 32-letni mężczyzna poruszał się rowerem w stanie nietrzeźwości, miał ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo w trakcie weryfikacji okazało się, że mężczyzna był poszukiwany celem odbycia kary – miał zasądzoną karę 15 dni pozbawienia wolności za popełniane wykroczenia. Mężczyzna został zatrzymany.

Z kolei w nocy z poniedziałku na wtorek doszło do narkotykowego zatrzymania na terenie gminy Stąporków. Mundurowi z Komisariatu Policji w Stąporkowie w miejscowości Kamienna Wola podczas wykonywania czynności, ujawnili przy 32-latku susz roślinny wstępnie zidentyfikowany jako marihuana.

REKLAMA

Policjanci  patrolując miejscowość Kamienna Wola podjęli interwencję wobec 32 –letniego kielczanina. Nerwowe zachowanie mężczyzny wzbudziło podejrzenia u funkcjonariuszy. Chwilę później okazało się, że 32 –latek posiadał najprawdopodobniej narkotyki. Mundurowi ujawnili i zabezpieczyli około 4 gramy suszu roślinnego, wstępnie zidentyfikowanego jako marihuana. Teraz jego sprawą zajmie się sąd. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Ostatnie zdarzenie opisywane w tej kronice to oszustwo internetowe na mieszkance gminy Końskie. Jakiś czas temu kobieta za pośrednictwem jednego z internetowych sklepów zakupiła płytki ceramiczne za kwotę blisko 1400 złotych, lecz zakupionego towaru nie otrzymała.

REKLAMA

One thought on “Kronika policyjna: Zatrzymany z narkotykami i pijany rowerzysta

  1. Pingback: Zatrzymani z narkotykami w Stąporkowie | TKN24

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *