REKLAMA

Kryminalni najlepsi w rozgrywkach siatkarskich o Puchar Komendanta! [zdjęcia]

W minioną sobotę odbył się VIII Halowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Komendanta KPP w Końskich. W duchu sportowej rywalizacji walczyli ze sobą policjanci z komórek i jednostek organizacyjnych podległych Komendzie Powiatowej Policji w Końskich, związkowcy z ZW NSZZ Policjantów woj. świętokrzyskiego oraz uczniowie ze szkół z powiatu koneckiego. Zwyciężyli funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego. 

REKLAMA

Podczas tegorocznego turnieju, o miano najlepszych policyjnych siatkarzy rywalizowało ze sobą aż 6 drużyn. Podczas bardzo zaciekłej walki prowadzonej w duchu sportowej rywalizacji, pierwsze miejsce wywalczył wydział kryminalny koneckiej jednostki.

REKLAMA

W finale zmierzyli się z ze zwycięzcami ubiegłorocznego turnieju – związkami z ZW NSZZ, którzy musieli uznać wyższość rywali zajmując drugie miejsce na podium. Dodatkowo na podium znalazł się Komisariat Policji w Radoszycach, zajmując wysoką trzecią pozycję.

Oprócz policjantów, w turnieju udział wzięli również uczniowie ze szkół podstawowych z powiatu koneckiego. Oni również wykazali się niezwykłą determinacją i zaangażowaniem, a także zaprezentowali wysoki poziom rozgrywek. W tej kategorii, najlepszymi siatkarzami okazali się uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Niekłaniu Wielkim, zaraz za nimi znaleźli się uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Radoszycach. W najlepszej trójce również znalazły się uczennice ze Szkoły Podstawowej w Fałkowie, Zarówno policjanci, jak i uczniowie szkół, którzy wzięli udział w turnieju, wyróżnieni zostali medalami, pucharami oraz cennymi nagrodami rzeczowymi.

Tegoroczny VIII Halowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Końskich to przedsięwzięcie zrealizowane przy pomocy wielu osób, które zaangażowały się w jego organizację. Szczególne podziękowania składamy na ręce Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych przy UG w Fałkowie, wójta UG w Fałkowie  Henryka Koniecznego, burmistrza miasta i gminy Radoszyce  Michała Pękali, burmistrza miasta i gminy Końskie Krzysztofa Obratańskiego, przewodniczącego ZW NSZZ Policjantów woj. Świętokrzyskiego  Jerzego Kaniewskiego oraz jego zastępcy  Andrzeja Ścibisza, Państwa Jadwigi i Ryszarda Bednarczyków,  Mariana Strojewskiego. Pomoc przedmedyczną na zawodach sprawowała Pani Dominika Stefańczyk z jednostki strzeleckiej w Końskich. Nad prawidłowym przebiegiem przedsięwzięcia opiekę jak co roku sprawowali były Komendant Komisariatu w Radoszycach podinsp. w stanie spoczynku Jarosław Długosz oraz inspektor komórki kadrowej KPP w Końskich Grzegorz Grzela.. Nie zabrakło również stoiska profilaktycznego, gdzie można było dowiedzieć się wielu cennych informacji o bezpieczeństwie oraz o rekrutacji do Policji, przy którym znajdowała się sierż. Marta Przygodzka.

Wszyscy zaangażowani w tegoroczny turniej otrzymali wyróżnienia za wieloletnią współpracę oraz organizację tego przedsięwzięcia.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *