REKLAMA

Krzysztof Kamiński zaprezentował swoje fotografie w Domu Kultury [wideo, zdjęcia]

W piątkowy wieczór w Galerii DeK w Miejsko-Gminnym Domu Kultury w Końskich miała miejsce inauguracja wystawy fotografii Krzysztofa Kamińskiego. Prace będzie można w tym miejscu oglądać do 15 marca. 

REKLAMA

„Pasja we mnie rodziła się od zwykłych zdjęć rodzinnych: na spacerach, na wczasach. Później zacząłem je dodawać na profilu społecznościowym, zdjęcia zaczęły się ludziom podobać i stwierdziłem, ze skoro to się podoba to mogę to robić. Fotografuję od ponad jedenastu lat.” – mówił nam autor.

Wystawę przygotowała instruktor plastyki w MGDK Końskie Kamila Dobrowolska, a otworzyła wicedyrektor Domu Kultury Marzena Kądziela. Do galerii DeK przybyli najbliżsi Krzysztofa Kamińskiego, ale i koneccy koneserzy sztuki oraz fotografii. Prezentowana obecnie w MGDK Końskie wystawa jest już drugą w karierze tego autora –„Ta poprzednia sprzed dwóch lat jak to powiedział pewien reporter była <<drażniąca>>, bo zdjęcia były bardzo przechylone, a te są już proste. Te zdjęcia powstawały w ciągu minionego roku: przedstawiają budynki, architekturę, krajobrazy i moje ulubione wschody oraz zachody słońca. Jedno ze zdjęć powstało na Plenerze Artystycznym w Sielpi, w którym brałem udział.  To co ja najbardziej lubię fotografować to wschody i zachody słońca” – mówił nam Krzysztof Kamiński.

REKLAMA

Zdjęcia w koneckim Domu Kultury można oglądać do 15 marca.
Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *