REKLAMA

Krzysztof KASA Kasowski zagra i zaśpiewa w Fałkowie!

Dociera do nas coraz więcej szczegółów dotyczących letnich festynów w powiecie koneckim. O tym kto zagra w Końskich, Radoszycach, Smykowie, Stąporkowie i Gowarczowie już informowaliśmy. Dziś znamy także atrakcje Dnia Gminy Fałków. 

REKLAMA

„Tegoroczne święto naszej gminy zaplanowaliśmy na 8 lipca. Jak co roku na naszych mieszkańców, ale i przybyłych gości czeka mnóstwo atrakcji z koncertem gwiazdy na czele. Tym razem w Fałkowie wystąpi Krzysztof Kasa Kasowski. Już dziś serdecznie Państwa zapraszamy na to wydarzenie.” – opowiedziała nam Dorota Anioł z Urzędu Gminy w Fałkowie.

Krzysztof K.A.S.A Kasowski to artysta, który często sam siebie traktuje z przymrużeniem oka. Jego teksty są humorystyczne, puszczają „oczko” do słuchaczy i do tego znają je miliony Polaków. Najpopularniejszych hit tego wokalisty to oczywiście „Macho”. Płyta pt. „Maczo?” z tym utworem rozsprzedała się w bardzo dużym nakładzie. K.A.S.A na ziemi fałkowskiej wystąpi już 8 lipca.

REKLAMA

Oprócz tego podczas festynu zaprezentuje się zespół z muzyką cygańską, będzie można spróbować lokalnych potraw, a dzieci zabawiać będą profesjonalni animatorzy – w tym po raz pierwszy w naszym regionie szczudlarze. Na zakończenie dnia wszyscy będą mogli wziąć udział w dyskotece pod gołym niebem.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *